Opis
O njej
To je zelo realistična spolna lutka wm doll, ki je bila narejena, da vam ponudi najboljšo spolno izkušnjo. Torej, če vas zanimajo kruti umazani komični prizori tf sex doll. Potem je ta realistična prava lutka kot nalašč za ustvarjanje popolne fantazije "fant poje svojo spermo iz seks lutke".
Poleg tega, če ste našli seks lutko s to stopnjo kakovosti. To bo po precej višji ceni. Tako vam ta drobno prsata seks punčka ponuja vrednost, ki je veliko višja od cenovne točke. Zaradi tega je ta seks lutka iz resničnega življenja Japan realm doll odlična izbira za uživanje v vaših spolnih fantazijah.
Poleg tega je ta opozorilna prava punčka za seks zelo trpežna. Obeta se vam nešteto srečanj intenzivnega ljubljenja. Ta robotska spolna lutka, ki razpakira pravo lutko, obljublja dosledno ekstazo. To je čudovita ljubezenska lutka s 3x lutkami na spletnem mestu za seks lutke, ki ima vse najboljše lastnosti, ki jih potrebujete v realistični ljubezenski lutki.
Dimenzije
| Višina | 20,47 in/52 cm |
| Velikost prsi | 33,6 in/85,3 cm |
| Velikost bokov | 33,2 in/84 cm |
| obseg pasu | 44,96 cm/17,7 in |
| Dolžina noge | 20 cm |
| Neto teža | 16,8 kg |
| Vaginalni | 16,5 cm/6,5 in |
| Anus | 15 cm/5,6 in |
Galerija lutk








































































Ocene
Ni še nobene ocene.