Opis
O njej
Cene seks lutk se morda zdijo nekoliko visoke, a glede na izboljšave, ki jih bo doživelo vaše spolno življenje, je vredno. Če želite kupiti chubby seks lutko, potrebujete redtube tabelo velikosti seks lutke, ki vam bo pomagala ugotoviti, katera je najboljša za vas. V redu je razviti čustva do lutke v polni velikosti za spolne igrače.
Seks lutka Daenerys Targaryen verjame, da so vaši občutki in fantazije veljavni, in naredi vse, da jih spodbudi k igri. Hiperrealistične spolne lutke imajo nastavitve vibriranja, ki naredijo seks realističen. Love doll sex factories so usposobljeni za izdelavo seks lutk iz resničnega življenja, ki so seksi in vzburljive za vaše spolne čute.
Porno ženska spolna lutka želi, da jo uporabljate na vse možne spolne načine. V vaših rokah je, da seks lutko prilagodite tako, da vas bo zadovoljila tako, kot ste si zamislili. Biti z lutko v polni velikosti s spolnimi igračami so uresničene sanje.
Dimenzije
| Material | Silikonska glava + telo iz TPE |
| Višina | 170 cm |
| Zgornje prsi | 83 cm |
| Pod oprsjem | 58 cm |
| Pas | 56 cm |
| Kolk | 97 cm |
| noga | 90 cm |
| Stopalo | 21 cm |
| Globina nožnice | 17 cm |
| Analna globina | 17 cm |
| Neto teža | 40 kg |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.