Opis
O njej
Bess je lepa realistična mehiška seks lutka. Zaradi svoje visoke stopnje podrobnosti in kakovosti je Bess odličen dodatek k naši zbirki realističnih silikonskih seks punčk. Poleg tega boste zaradi visoke ravni podrobnosti, ki je vključena v izdelavo Bess, dobili zelo realističen videz in občutek, zaradi česar je odlična za videoposnetke silikonskih ljubezenskih lutk.
Poleg tega je raven podrobnosti in kakovosti, ki jo boste dobili z Bess, boljši od povprečno dostopnih silikonskih seks punčk, ki jih najdete na trgu. Prav tako vam bo ta spolna lutka z odprtimi usti zagotovila neverjeten oralni užitek poleg običajnih tesnih in realistično teksturiranih vaginalnih in analnih prehodov.
Poleg tega je Bess svet pred povprečnim trdnim silikonom za punčke, zato boste z Bess dobili res dobro izkušnjo. Torej, bodite prepričani, da bo vsak trenutek, preživet z Bess, poln užitka, dokler ne boste popolnoma zadovoljni.
Dimenzije
| Material | Poln silikon |
| Višina | 161 cm |
| Prsi | 77 cm |
| Pod prsmi | 60 cm |
| Pas | 50 cm |
| Kolk | 80 cm |
| Dolžina roke | 60 cm |
| Širina ramen | 33 cm |
| Linija stegna | 46 cm |
| Dolžina noge | 82 cm |
| Velikost stopal | 21 cm |
| Ustna globina (samo mehka glava) | 12 cm |
| Vaginalna globina | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
| Neto teža | 30 kg |
Galerija lutk











Ocene
Ni še nobene ocene.