Opis
O njej
Se vam zdi, da ste odvisnik od seksa ali ljubitelj grobega seksa? Seks lutke Blue Ivy za spolne prestopnike so na voljo, da vam omogočijo vroč, vroč seks na enak način, kot ste si predstavljali spolni odnos s svojim dejanskim partnerjem. Kupite svojo najljubšo seks lutko z dolgimi ravnimi nogami. Poglejte, kako graciozno hodi in samozavestno komunicira z vami. Dobro zasnovana ultra-realistična lutka, vedno pripravljena, da vam nudi izkušnjo prazničnosti ves čas vašega obstoja.
Velika ritna lutka, najboljša svoje vrste. Njen pogled je zelo osupljiv. Fino oblikovana doma narejena seks lutka je združljiva in primerna za držanje. Zame je najboljša možnost za spolne prestopnike ali vsakogar, ki vedno hrepeni po seksu. Prodam seks lutke, kot jo radi imenujejo. Predvsem fiktivne individualnosti s prebojnimi luknjami. Je enake dolžine kot vroče dekle. Ampak ona je le umetna podoba. Zato ni nujno, da bi skrbeli za moralna vprašanja.
Punčka Polly vam je prostodušno prišla na pomoč, da bi ji omogočili, da se počuti kot ženska; obljublja, da se bo s tabo najbolj noro zabavala do potankosti, dokler se ne sprostiš. Ker je samo orodje za užitek, ki je posebej zasnovano za zadovoljitev vašega spolnega nagona. Nihče ne more premagati lutk uličnih borcev, ko gre za spolne odnose.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 165 cm |
| Prsi | 105 cm |
| Pas | 60 cm |
| Kolk | 109 cm |
| Ramo | 36 cm |
| Dolžina roke | 60 cm |
| Dolžina stopala | 22 cm |
| Neto teža | 53 KG |
| Ustna globina | 13 cm |
| Vaginalna globina | 17 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk











Ocene
Ni še nobene ocene.