Opis
O njej
You can bring your own creative ideas to your sexual life. Create your own sex doll game. This will be a secret game between the two of you. You can play whenever you want.
Pornografija s spolnimi lutkami vam pomaga videti prave lutke v akciji. Spoznali boste, kako iz ljubezenskih punčk potegniti najboljše. Na primer, harmony doll porn se ukvarja z lutko Cuninligus. solid love doll sex Tumblr in Tumblr solid doll sta dobra primera plastičnih sex lutk. Te lutke ljubezni ne vzamejo veliko časa za postavitev. So uporabniku prijazni.
Virtualna spolna lutka je Fleshlight spolna lutka. V svojih potezah in barvah je videti realistična. Seks lutka Tumblr ponuja dobre fafanje. Za uživanje v oralnem seksu si lahko vzamete ves čas, ki ga želite, brez strahu, da bi koga zadušili.
Včasih so za nemoten prehod potrebna maziva. To je zato, ker so vaginalni kanali tesni. Za najboljše predloge obiščite forume za lutke, saj lahko napačna vrsta lubrikanta uniči material spolne lutke.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 162 cm |
| Doprsi | 98 cm |
| Pas | 65 cm |
| Kolk | 105 cm |
| Ramo | 33 cm |
| Roka | 50 cm |
| noga | 76 cm |
| Stopalo | 22 cm |
| Neto teža | 48 kg |
| Ustna globina | 13 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 17 cm |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.