Opis
O njej
For the uk customs sex doll, you can decide to go with any face taht appeals to you. The sex doll body no head is effective for those who don’t care about looks. A cosplay sex doll can be customized according to the taste of the cosplay client. Learning to please yourself with the sex doll real doll body ss is a process which can be made easier with the Laurie Simmons sex doll bio porn.
A girl with lesbian sex doll will get better at pleasing herself with constant practice. The passion dolls sex doll images are to help build arousal and sexual drive. With the Aimee sex doll, you are guaranteed of a healthy sex life. You are not at the mercy of any human when it comes to getting sexually satisfied.
Sex doll toy for men helps take away the sexual edge or tension. We have Jepanese sex dolls with the perfect pussy ready to make you cum in the sweetest way available. Lesbian girl with lesbian sex doll can apply the skills learnt to human lesbian partners.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 152 cm |
| Doprsi | 80 cm |
| Pas | 59 cm |
| Kolk | 97 cm |
| Ramo | 37 cm |
| Roka | 57 cm |
| noga | 85 cm |
| Stopalo | 18 cm |
| Neto teža | 38 kg |
| Ustna globina | 13 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 17 cm |
Galerija lutk











Ocene
Ni še nobene ocene.