Opis
O njej
Ta seksi lutka s stokajočim glasom je videti prav tako kraljevsko kot prava balerina. Je ena redkih punčk z majhnimi lasuljami, ki jih lahko najdete povsod. Je tudi ena redkih punčk, ki izgledajo kot ljudje, zato boste dobili občutek, da ste s pravo balerino. Njen ton kože in obrazne poteze so bile oblikovane z mislijo na podobo pravih balerin, njeno telo pa je bilo zgrajeno tako, da ujame bistvo prave balerine. Seks s to seksi glasno stokajočo seks lutko bo zagotovo fenomenalen in zahteval boš več – še dobro, da je bila ta lutka izdelana iz dolgotrajnih materialov, ki so dovolj trpežni, da prenesejo tvoj požrešen apetit.
Jebanje seksi lutke, ki stoka, kot je ta, ni več nujno nedosegljiva fantazija. Zdaj lahko uresničite svoje sanje in se pri tem tudi zabavate. Tako kot pri ostalem njenem telesu je bila tudi pri izdelavi oči te wiki lutke upoštevana izredna previdnost.
Dimenzije
| Material | Silikonska glava + telo iz TPE |
| Višina | 158 cm |
| Doprsi | 86 cm |
| Pas | 65 cm |
| Kolk | 86 cm |
| Širina roke | 67 cm |
| Širina ramen | 38 cm |
| Dolžina noge | 81 cm |
| Dolžina stopala | 22 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 14 cm |
| Neto teža | 34,5 kg |
Galerija lutk






















Ocene
Ni še nobene ocene.