Opis
O njej
Hentai ljubezenske lutke so prizor, ki ga je vredno videti. Glavna lepota je, da jo imaš pod seboj brez odpora in ti omogoča popoln dostop. Lahko začnete s poljubom. Mislim, ni treba hiteti. Saj ni tako, kot da se v tistem trenutku bliža nevihta, kajne?
Čutite kožo - mehko, njene prsi - sočne. Med poljubljanjem kar naprej paseš z dlanmi po njih. Ustaviš se in imaš popoln pogled na skoraj popolno telo. Konec koncev, ali ni vsak privilegiran, da ima prvi pogled na mrtvo kapo čudovito ljubezensko lutko golo? Prevzameš vsak del njenega prekleto realističnega telesa spolne lutke. Tvoj tič še naprej raste v pričakovanju, kaj bo prišlo, ti pa si potrpežljivo pripravljen in pripravljen na vse.
Danes niste razpoloženi za pretirano predigro z odraslo seks lutko, zato razprite spodnje ustnice in pobožajte svojega tiča naravnost od klitorisa vse do sramnih ustnic in se počasi popuščajte, medtem ko ohranjate ravnotežje. Prav tam in takrat veš, da ni drugega mesta, kjer bi želel biti, kot tam, kjer si v tistem trenutku. Držiš tempo, udarjaš ob stiskanju dojk. Te ugodnosti uživa tudi lezbijka s seks lutko. To bi bil zagotovo najboljši orgazem, ki ste ga doživeli v zadnjem času.
Če mislite, da je to preveliko za vas, imamo pritlikavo spolno lutko. Nihče ni izključen, tudi dekle s seks lutko.
Dimenzije
| Material | Poln silikon |
| Višina | 168 cm |
| Prsi | 82 cm |
| Pod prsmi | 70 cm |
| Pas | 63 cm |
| Kolk | 97 cm |
| Dolžina roke | 68 cm |
| Širina ramen | 40 cm |
| Telečja linija | 34 cm |
| Linija stegna | 53 cm |
| Dolžina noge | 80 cm |
| Velikost stopal | 23 cm |
| Ustna globina (samo mehka glava) | 12 cm |
| Vaginalna globina | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
| Neto teža | 40 kg |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.