Opis
O njej
Najboljše jebene lutke ne pridejo kar tako iz tovarne. Zgrajeni so iz specifikacij naročnika v mojstrovino, ki jo vidite. Seksualna lutka, ki je bila zlorabljena na kongresu, ne more prijaviti, ker takega primera ne bomo obravnavali. Z nakupom seks lutke Rosemary dobite popoln nadzor nad dejanji med vama.
Najboljša robotska lutka se ujema s pravili, ki ste jih določili za seks. Njihova kolena imajo elastičen material za širok razpon gibanja. Velika črnoritna tovarna seks lutk vam želi pomagati do spolne osvoboditve. Najboljše spolne lutke v naravni velikosti odgovarjajo na vsako vašo spolno potezo tako, da se podredijo uporabi za užitek.
Seks lutka Katurah je visoko kakovostna spolna lutka, ki vas vsak dan potopi v intenziven občutek. Seks lutka z največjimi oprsji bo izgledala seksi v seksi bikinijih. Pri izdelavi doma narejene seks lutke je pomembno, da veste, ali je prava seks lutka s 121 cm prsi prava za vas.
Dimenzije
| Material | Poln silikon |
| Višina | 165 cm |
| Prsi | 75 cm |
| Pod oprsjem | 59 cm |
| Pas | 51 cm |
| Kolk | 82 cm |
| Dolžina roke | 66 cm |
| Dolžina noge | 90 cm |
| Dolžina stopala | 21 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Globina anusa | 15 cm |
| Neto teža | 30 kg |
Galerija lutk










Ocene
Ni še nobene ocene.