Opis
O njej
Navezati se na obojestransko spolno lutko je mogoče, saj spolna lutka izpolnjuje vaše spolne potrebe. To je razlog, zakaj bo ženska, ki uporablja moško spolno lutko, težko dobila človeškega partnerja, saj moška spolna lutka zagotavlja pogoste vaginalne orgazme. Porno kompilacija moških spolnih lutk poudarja različne moške spolne lutke z njihovimi posebnostmi penisa.
Harmafroditna pornografija s spolnimi lutkami vas pouči o tem, kako združiti oba spolna organa, da vam omogoči drugačno spolno izkušnjo. Lajšanje stresa z gledanjem videoposnetkov iz dva sex doll pornhub je super.
Kolekcija nedolžnih lutk za seks z oblinami je opremljena z deviško kožico in prvi morate penetrirati. Gibljiva sexdoll se med seksom premika pod vami. Svobodno lahko uporabljate sexdoll za celotno telo, kolikor pogosto želite. Pornografija moških s seks lutkami pomaga ženskam, da se hitreje zadovoljijo z vibratorjem ali moškimi seks lutkami.
Dimenzije
| Material | Poln silikon |
| Višina | 170 cm |
| Zgornje prsi | 78 cm |
| Pod oprsjem | 64 cm |
| Pas | 55,5 cm |
| Kolk | 85 cm |
| Ramo | 33 cm |
| Dolžina roke | 63 cm |
| Dolžina noge | 93 cm |
| Neto teža | 39 kg |
| Globina nožnice | 17 cm |
| Analna globina | 17 cm |
Galerija lutk































































































Ocene
Ni še nobene ocene.