Opis
O njej
Ste na trgu za punčke ekstremne ženske ljubezni? Potem ne iščite več. Te so bile ustvarjene z mislijo na najbolj nore spolne fantazije, najboljša stvar pri njih pa je, da so tudi prave lezbične lutke, tako da imate dodatno prednost, če jih želite uporabiti za akcijo dekle na dekle. Ženske ljubezenske lutke, kot je ta, vas bodo pustile zadihanega in pričakovanega, tudi ko boste daleč od njih. Njihove vagine lahko sprejmejo vaš penis, tudi če je popolnoma trd, zato vam ni treba preveč skrbeti.
Te harmonične seks lutke so veliko boljše od vseh predstavitev, ki ste jih morda videli. To so prava stvar. Od vseh ženskih ljubezenskih punčk so te ene najboljših. Ne glede na to, ali jih potrebujete za fukanje s penisom ali dekle na dekletu, vas bodo te vroče seksi punčke navdušile. Že en pogled na punčko vas bo prepričal, da so bile narejene posebej za vas.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 157 cm |
| Velikost prsi | H |
| Polno prsi | 88 cm |
| Pas | 56 cm |
| Kolk | 97 cm |
| Stopalo | 21 cm |
| Ustna globina | 15 cm |
| Globina nožnice | 17 cm |
| Analna globina | 17 cm |
| Neto teža | 35 kg |
Galerija lutk














Ocene
Ni še nobene ocene.