Opis
O njej
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 169 cm |
| Prsi | 86 cm |
| Pas | 57 cm |
| Boki | 91 cm |
| Dolžina roke | 69 cm |
| Širina ramen | 34 cm |
| Calf Circum | 29 cm |
| Obkrog stegna | 47 cm |
| Dolžina noge | 93 cm |
| Dolžina stopala | 23 cm |
| Neto teža | 38 kg |
| Ustna globina | 12 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk











Ocene
Ni še nobene ocene.