Opis
O njej
Elegantno dekle za elegantnega pravega moškega z odličnim okusom ... Zaslužiš si najboljše in nič drugega kot najboljše! Izpolnite svoje sanje o neskončnem sladkem seksu z ljubko deklico z obrazom lutke, ki ima vse prave lastnosti, zaradi katerih se vam bodo pocedile sline ... 153 cm velika ljubka punčka vas bo popeljala v višine čistega užitka, ki ga še niste občutili. Je prava jebena lutka, ki je videti tako nedolžna in privlačna, a njene veščine niso s tega sveta. Ima velik spolni nagon, ne bo se mogla naveličati tebe, tako kot se ti ne boš mogel naveličati nje! Ona je poceni ljubezenska lutka, ki lahko naredi neverjetne stvari tvojemu neverjetnemu tiču! Azijske seks lutke imajo nekaj najslajših pizd in te sladkosti ne smete zamuditi. Prava jebena lutka je najbolj kul izbira, saj je tudi odlična lutka. Naredite jo, da bo zastokala od užitka, ko jo boste trdo zajebali, kot ji ni uspel še nihče. Hvaležna vam bo za to, saj se bodo te velike oči napolnile z užitkom, ko boste sunili.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 153 cm |
| Doprsi | 76 cm |
| Pas | 54 cm |
| Kolk | 96 cm |
| Neto teža | 44 kg |
| Ustna globina | 15 cm |
| Globina nožnice | 17 cm |
| Analna globina | 17 cm |
Galerija lutk













Ocene
Ni še nobene ocene.