Opis
O njej
Ali želite kupiti visokokakovostno cenovno ugodno spolno lutko? Tista, ki je bila narejena za konkurenco silikonski seks lutki amazon pravi lutki vrhunskih standardov. Ta realistična ljubezenska lutka ima vse, kar je potrebno, da postane vaša fantazijska spolna lutka. Od realističnega videza vrhunske punčke lucy doll 4k sex pics. Do podrobnosti in teksture mesa realistične ljubezenske lutke. Ta seks lutka iz resničnega življenja je prestala najstrožji test realistične seks lutke.
Poleg tega lahko seks lutko prilagodite tako, da popolnoma ujame vaše edinstvene želje. To pomeni, da c7lahko dobite demo prave lutke za spolne lutke, ki je videti kot vaše sanjsko dekle. Zato s to seks lutko e5v. Raziskujete svoje najbolj divje spolne fantazije.
Poleg tega lahko poustvariš svoje najljubše črne seks lutke xvids. Zato je seks z ljubezensko punčko Kleopatra odlična izkušnja, zagotovljena!
Dimenzije
| Material | Silikonska glava + telo iz TPE |
| Višina | 161 cm |
| Prsi | 110 cm |
| Pas | 80 cm |
| Kolk | 115 cm |
| Dolžina noge | 79 cm |
| Dolžina roke | 60 cm |
| Dolžina stopala | 22 cm |
| Neto teža | 62 KG |
| Ustna globina | Ni na voljo |
| Vaginalna globina | 17 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk






















Ocene
Ni še nobene ocene.