Popis
O nej
Sex trojpísmenové magické slovo.
Si sexuálne frustrovaný?
Robíš rád sex?
Chceli by ste ten najlepší sex?
Ak sú to niektoré z otázok, ktoré vám vŕtajú v hlave, už nehľadajte. Uvažovali ste niekedy o sexuálnej bábike. O nahej bábike.
Pomyslite na to najkrajšie dievča, o ktorom by ste si mohli myslieť, a potom použite túto sexuálnu bábiku, aby sa do nej zmestila, napríklad si ju prispôsobte svojim potrebám. Máme bábiky s dlhými vlasmi a bábiky s veľkými prsiami. Tieto bábiky sú vyrobené ako najlepšia sexuálna lož, hlboká sexuálna bábika.
Porno so sexuálnou bábikou je čoraz bežnejšie a používanie sexuálnej bábiky je lepšie ako randenie so skutočným dievčaťom.
Môžete navštíviť našu stránku. Prezrite si naše katalógové videá a porno videá so sexuálnymi bábikami. Pozrite si kategóriu sex so sexuálnou bábikou porno a zistite, čo ponúkame. A uvidíte, či sa vy osobne nezamilujete do sexuálnej bábiky.
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 159 cm K pohár |
| poprsia | 108 cm |
| Podprsenka | 63 cm |
| Pás | 58 cm |
| Boky | 104 cm |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Ústna hĺbka | 13 cm |
| Análna hĺbka | 16 cm |
| Cista hmotnost | 53 kg |
Galéria bábik












Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.