Popis
O nej
Prinútiť bábiku Ariel Levy barbie sec, aby splnila vaše požiadavky, nie je ťažké, pretože realistické sexuálne bábiky sú všetky submisívne. Kvalita sexuálnej bábiky Hidoll je taká, že dokáže vydržať tlak drsných sexuálnych sedení. Nejde o to, že si 145 cm sexuálnu bábiku zaobstaráte z rozmaru, musíte si pozrieť tabuľku veľkostí pre bábiky Mimi, ktorá vám pomôže urobiť správne rozhodnutia.
V prehľadnej recenzii sexuálnych bábik sa objavili otázky ako Nemecko vymyslelo sexuálnu bábiku. Hoci pôvod nie je istý, celá komunita sexuálnych bábik v životnej veľkosti je vďačná.
Skutočná bábika españa porno vidí muža, ktorý je skutočne ako sexuálna bábika. Viditeľný rozdiel medzi ľudskou bytosťou a xandrou živou sexuálnou bábikou musí byť len dýchanie, pretože realistické milostné bábiky sú kópiami ľudí vyrobených tak, aby boli submisívnejšie a sexy.
Rozmery
| Výška | 168 cm |
| Hmotnosť | 53 kg |
| Prsia | 101,5 cm |
| Pod Bustom | 79 cm |
| Pás | 89 cm |
| Bedro | 113 cm |
| Rameno | 41,5 cm |
| Stehno | 61 cm |
| Noha | 22,5 cm |
| Vagína | 18 cm |
| Anus | 17 cm |
Galéria bábik


























Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.