Popis
O nej
Skočte priamo do sveta fantázie so sexuálnou hračkou MLP Living Customized Love Doll pre mužov. Sexy bábika sa ukáže a kombinuje najlepšiu technológiu s krásnym dizajnom, len aby bola tá najkrajšia bábika dostupná pre kupujúcich, ktorí vedia, čo chcú. Či už ste oboznámení s anatómiou sexuálnej bábiky, stránkami Reddit alebo máte fantáziu. Séria AI sexuálnych bábik z roku 2022. S vagínou ľudskej sexuálnej bábiky, ako je táto, sa budete čudovať, čo kto kedy videl na latexových sexuálnych bábikách Tumblr. Zážitok je jediný svojho druhu a zistíte, že hľadáte viac. Sexuálny psík s bábikou pre mužov vo vás vyvolá túžbu po živej manga sexuálnej hračke. Vyrobená z TPE, na rozdiel od iných latexových sexuálnych bábik Tumblr je nealergická a vy si užijete pocit jej kože oproti tej svojej a nebudete ľutovať, že si bábiku kúpite na sex. Tak realisticky si položíte otázku, či šukáte ľudskú vagínu alebo sexuálnu bábiku.
Rozmery
| Materiál | Plný silikón |
| Veľkosť tela | 162 cm |
| Cista hmotnost | 31 kg |
| Plné poprsie | 72 cm |
| Pod Bustom | 58 cm |
| Pás | 52 cm |
| Bedro | 91 cm |
| Dĺžka nohy | 21 cm |
| Rameno | 35 cm |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Hĺbka konečníka | 15 cm |
| Hĺbka ústnej dutiny (mäkká hlava) | 12 cm |
Galéria bábik











Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.