Popis
O nej
Toto je realistická ebenová sexuálna bábika, ktorá je plne vybavená všetkými najlepšími funkciami realistickej sexuálnej bábiky. Preto, ak si chcete užiť ten najlepší sex s bábikou,. Musíte si vybrať skutočnú bábiku pre tínedžerov, ktorá má všetky funkcie a funkcie, aby sa to stalo. To je miesto, kde táto sexuálna bábika craigslist skutočnej bábiky prichádza.
Okrem toho bola táto hopsin sexuálna bábika navrhnutá s každým realistickým detailom. To zaisťuje, že získate detailne prepracovanú gay sexuálnu bábiku s porno tube. Nie, ktorý bol vyrobený tak, aby vyhovoval všetkým vašim sexuálnym fantáziám.
Navyše si s touto skutočnou bábikou zo skutočného života môžete užiť sexu bábiku. Vďaka tomu je táto 3'5 sexuálna bábika jednou z najlepších skutočných bábik, ktoré sa dajú za peniaze kúpiť. Ence, s touto sexuálnou bábikou Donold Trump. Môžete znova vytvoriť všetky svoje obľúbené videá so sexuálnymi bábikami zaendote.
Rozmery
| Cista hmotnost | 13,2 libier / 6 kg |
| Hrubá hmotnosť | 16,31 libier / 7,4 kg |
| Dĺžka vagíny | 5,51 palca / 14 cm |
| Dĺžka konečníka | 5,12 palca / 13 cm |
| Horná časť poprsia | 20,08 palca / 51 cm |
| Pod Bustom | 13,78 palca / 35 cm |
| Obvod bokov | 22,44 palca / 57 cm |
| Obvod pása | 12,8 palca / 32,5 cm |
| Obvod nohy | 18,5 palca / 31 cm |
| Dĺžka nôh | 6,5 palca / 16,5 cm |
| Výška sedenia | 12,99 palca / 33 cm |
| Šírka bokov | 13,98 palca / 35,5 cm |
Galéria bábik










































































Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.