Popis
O nej
Najdrahšie sexuálne bábiky sú vyrobené zo silikónu alebo TPE. Existujú roztomilé silikónové bábiky pre dospelých online, z ktorých si môžete vybrať. Ak máte radšej bábiku o niečo staršiu, k dispozícii je pravá silikónová bábika. Tieto bábiky sú odolné a nenáročné na údržbu.
Skladom máme bábiky rôzneho pôvodu. Patria sem ázijské sexuálne bábiky a americké sexuálne bábiky. Sú to veľkoobchodné sexuálne bábiky s najlepšími cenami sexuálnych bábik. Medzi ďalšie bábiky na predaj patrí sexuálna bábika škrečka a bábiky XXX.
Bábiky xxx majú mäkké, skákacie a šťavnaté prsia, ktoré sú ideálne na šukanie alebo cmúľanie sýkoriek. Bábke môžete zozadu stlačiť aj prsia. To všetko prispieva k tomu, aby bol sexuálny zážitok príjemný.
Realistická bábika pre dospelých má všetky vlastnosti, ktoré sa vyskytujú u ľudských žien. Nemusíte si robiť starosti s hľadaním dokonalého ľudského partnera. Vždy existuje bábika pre dospelých, ktorá zodpovedá vašim fantáziám a predstavám. Poskytne vám toľko chvíľ plnohodnotného sexu.
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 158 cm |
| poprsia | 94 cm |
| Pás | 49 cm |
| Bedro | 88 cm |
| Rameno | 32 cm |
| Arm | 50 cm |
| Leg | 83 cm |
| Noha | 19 cm |
| Cista hmotnost | 33 kg |
| Ústna hĺbka | 13 cm |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Análna hĺbka | 17 cm |
Galéria bábik





















































































Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.