Description
About Her
Threeaome with sex doll is an opportunity that most humans may not offer due to jealousy. Getting the right features on the superior sex doll is easy if you send us photo sex doll. Our sex doll artists will do a great job in designing a real life fuck doll.
The sex doll of pornstar videos goes along with every of your demands during sex. Your sexual needs are of utmost importance to the realistic sex doll xhamster. You do not need to worry about satisfying someone else. From the latex sex doll xxx video, you will find fucking trendy styles to try out.
Black devil doll sex lets you go all dominating with the realistic love doll. Spanking and choking are allowed with the big butt sex.Doll. There are no laws hindering the activities that go on during sex according to the YouTuber sex doll review online.
Dimensions
| Height | 176cm |
| Weight | 36kg |
| Breasts | 93cm |
| Under Bust | 69cm |
| Waist | 64cm |
| Hip | 96.5cm |
| Shoulder | 38cm |
| Thigh | 57cm |
| Foot | 23cm |
| Vagina | 19cm |
| Anus | 17cm |
Doll Gallery













Reviews
There are no reviews yet.