Description
About Her
If your wife is having sex with a male doll, you want it to be the Claire sex doll, a sex doll you can also enjoy. The black sex doll is quite possibly the sexiest naked man doll you will ever set your eyes on; in fact, he is so sexy that the real doll sex doll pictures do not do him justice at all. This Chinese sex doll retains the sinewy melanin of a black man while keeping the oriental features that make him a double whammy of sexiness. If a guy has sex with male sex dolls like him, they will understand why sex dolls for men in India sell out the fastest. This love doll will well and truly understand Jmac and Sex doll; your orgasm is never far away with a love doll of this nature, with such an impressive girth. Your bodies will thank you, we’re sure of it.
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 170cm D-cup |
| Shoulder | 36cm |
| Upper Breast | 84cm |
| Lower Breast | 62cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
| Thigh Girth | 50cm |
| Calf Girth | 30cm |
| Leg Legnth | 85cm |
| Feet Length | 22cm |
| Net Weight | 37.5kg |
| Mouth Depth | Not Available |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery
























































































Reviews
There are no reviews yet.