Description
About Her
The Sex Doll of Santana appears, a brand new member of the collection hentai sex dolls. This beautiful love doll has been created with all the features and skin texture that you can hardly tell the difference from natural ones. Manufactured from TPE material, which is a high-quality type, it allows her to have a more lifelike experience than any other dolls. At the beginning of the sex course, she will undress you with one of these soft hands. She will then take it off and let you admire her seductive figure. Initially, she will unveil her seductive form by sliding off the dress.
This love doll can be moved around by the person to his/her liking using the joints that are completely adjustable. You even have the idea of turning, twisting, and bending them so that you will not have any problem pursuing your erotic fantasies. It always makes the man feel like he is on top of the world, and the thrill of his relationship with her will always be on the edge of surrealism. Even, the wigs that she owns have the freedom to change their shapes. That will be perfect for the love doll that gives a vivid room image to you and you are just the bearded picture of her.
Try out the Santana sex doll to ensure your perfect moment of sexual delight and this is a guaranteed satifaction that high-quality manufacture betrays no details. Buy one for you today!
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 161cm |
| Bust Size | 28F |
| Full Bust | 83cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 89cm |
| Foot | 21cm |
| Oral Depth | 15cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
| Net Weight | 35kg |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.