Description
About Her
This is a great sex doll film wiki real doll that was made to reflect the highest standards of quality. It is a well known fact that sex dolls are less intensive than women. Hence, this full size male gay sex doll offers value for money at a very affordable price.
Furthermore, this thick built sex doll is a great specimen if you love a fully realistic sex doll. So, you can get the best sex doll price india from your home.
Moreover, like the best playboy bunny dolls. This real doll videos sex doll completes the package with looks, feel, and functionality.
Hence, this momo doll sex promises to feel wholly immersive and highly realistic. So, you can expect to enjoy your malr sex doll Gabriel doll for a very long time. Thanks to a highly durable build that further testifies to the standard of quality.
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 170cm |
| Bust | 84cm |
| Under Bust | 60cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 98cm |
| Shoulder | 37cm |
| Arm length | 54cm |
| Palm | 17cm |
| Leg length | 105cm |
| Foot | 20cm |
| Vagina | 18cm |
| Anus | 17cm |
| Weight | 43.3kg |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.