Description
About Her
Nothing beats obtaining the perceived value of your cash. It is always a shame when people end up dissatisfied after purchasing a product only to discover it is below their expectations. Thereby, a waste of time and cash results. If what brought you here is solid love doll—XXX sex dolls that are irresistible to both the eye and touch, as seen in very cute pics of dolls—rest assured, you’re in the right place.
Tiffany Love Dolls is a sexy, real doll that is soft in the right places and solid in others. Due to her petite figure, she’s a bit tight, thereby maximizing the sensual sensation when you’re moving in and out. It is an experience you wouldn’t want to miss. The material used in manufacturing is good; it is soft and long-lasting. Its countenance is gorgeous; you’d love to show her off; take cute pictures of dolls.
Sex isn’t limited to vaginal penetration; you can get creative, spice up your sex life, and have an anal fuck doll. A doll is ready and willing to fulfill your secret desires without complaint. Sex is meant to be enjoyed, not dreaded or forced. It is a thing of pleasure; relish it. Do not worry much about tidying up the artificial sex doll. She is also easy to clean.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 168cm |
| Breast | 82cm |
| Under Breast | 70cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 97cm |
| Arm length | 68cm |
| Shoulder width | 40cm |
| Calf line | 34cm |
| Thigh line | 53cm |
| Leg Length | 80cm |
| Feet Size | 23cm |
| Oral Depth( Soft Head Only) | 12cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 40kg |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.