Description
About Her
Reports of that bodybuilder who married a sex doll are not that detailed. You would do it, too, if you got an hourglass figure sex doll with a custom sex doll head. And that’s exactly why we’re offering this electric hip sex doll to you. Regardless of what sex dolls you are used to, this male robot sex doll will give you the top 5 sexual experiences of your life, and he is not number 5. With a full-body metal skeleton that sets him above the cloth sex dolls, he can move and pose in many different ways, just like the guys in the Asian sex doll porn videos.
He is not just a figure sex doll, and although he looks good in many sex doll outfits, he also looks good without, and with that doll penis, he can lead you to pleasure in record time. This lifelike love doll has hips that you can program to thrust at the speed that you want. Fast, frantic strokes? Slow, languid ones? Whatever it is that you want your love doll to do with his hips, he will happily oblige you and take our word for it; you will enjoy it very much!
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 158cm |
| Breast | 68cm |
| Waist | 49cm |
| Hip | 87cm |
| Shoulder | 33cm |
| Leg Length | 75cm |
| Arm Length | 56cm |
| Foot Length | 20cm |
| Net Weight | 30KG |
| Oral Depth | 13cm |
| Vaginal Depth | 17cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.