Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 158 cm |
| Sânul | 83 cm |
| Sub sân | 61 cm |
| Talie | 53 cm |
| Şold | 92 cm |
| Lungimea brațului | 66 cm |
| Latimea umerilor | 37 cm |
| Linia coapsei | 53 cm |
| Lungimea piciorului | 77 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 22 cm |
| Adâncimea orală (numai capul moale) | 12 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
| Greutate netă | 35 kg |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.