Descriere
Despre ea
Bine ați venit la Magazinul de păpuși sexuale din Houston, furnizorul dvs. de păpuși sexuale pentru cele mai bune păpuși sexuale din silicon și TPE din viața reală. Magazinul nostru de păpuși sexuale stă în spatele celor mai bune păpuși sexuale de înaltă calitate și realiste, care vor avea grijă de dorințele tale sexuale. Imaginile reale cu păpuși sexuale din magazinul nostru sunt imbatabile și vor deveni realitatea visurilor tale.
Păpușile sexuale din biblioteca grupului nostru sunt o operă de artă cu un accent deosebit pe detalii și nimeni alta decât cele mai bune produse folosite. Aceste păpuși au variat de la pielea netedă și mătăsoasă până la trăsăturile feței realiste, fiecare parte a fost proiectată cu atenție, astfel încât să puteți trăi cu adevărat o experiență de viață.
Intimitatea artificială și sexul au parcurs un drum lung de când au fost dezvoltate pentru prima dată. Roboții sexuali nu sunt doar sinonimi cu partenerii sexuali, ci sunt și o sursă de intimitate și îngrijire care le permit oamenilor singuri să cultive un sine interior sănătos. Un robot care este anatomic corect poate ajuta la prelungirea calității vieții prin îngrijire tehnologică prin dezvoltarea unei relații cu adevărat personalizate și automatizate.
Găsiți ceea ce căutați este ușor, deoarece avem o gamă largă de parteneri sexuali masculini și feminini la Magazinul de păpuși sexuale din Houston. Căutați astăzi site-ul nostru web și aflați despre noi modalități de a vă încărca viața de căsătorie pe care nu le-ați experimentat niciodată până acum.
Dimensiuni
| Material | Cap TPE + Corp TPE |
| Înălţime | Cupa D de 158 cm |
| Umăr | 33 cm |
| Sânul Superior | 80 cm |
| Sânul inferior | 59 cm |
| Talie | 54 cm |
| Şold | 82 cm |
| Circumferința coapsei | 46 cm |
| Circumferinta gambei | 29 cm |
| Lungimea piciorului | 83 cm |
| Lungimea picioarelor | 21 cm |
| Greutate netă | 33 kg |
| Adâncimea gurii | 12 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.