Descriere
Despre ea
Toată lumea iubește o casetă sexuală perfectă, un videoclip de sex bun, cu o femeie perfectă în el. O femeie care este perfect făcută și care este atât de încântător de privit. Porno reale cu păpuși sunt atât de sexy. Există doar ceva despre sexul cu o păpușă sexuală din Japonia. Mai ales una cu acele uniforme de asistentă obraznice făcute pentru ei. Aplecat sau culcat bine și doar loviți puternic. Videoclipurile reale cu păpuși sexuale au o schimbare majoră și au un public larg care să le susțină. Aceste videoclipuri oferă cea mai bună recenzie a păpușilor sexuale pentru utilizatorii lor și conțin o mulțime de informații despre diferite tipuri de păpuși sexuale.
Cele mai reale păpuși sexuale sunt păpușile asiatice. Cu sfarcurile lor pline de viață și sânii perfecti de mărimea unei cupe, cavitățile gurii lor perfect sculptate la fundul lor ferm și rotund. Aceste păpuși sexuale în mărime naturală au luat cu asalt industria păpușilor sexuale. Și oferă spectatorilor tone de casete sexuale cu păpuși asiatice. Internetul este plin de tipi care caută mereu titluri precum „sex cu păpușă” și aproape toți ajung să facă clic pe casetele cu păpuși sexuale asiatice.
Acesta este un bun indicator că oamenii se bucură cu siguranță de acele păpuși sexuale asiatice.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 158 cm |
| Sânul | 100 cm |
| Talie | 49 cm |
| Şold | 89 cm |
| Greutate netă | 39 kg |
| Profunzime orală | 12 cm |
| Adâncimea vaginală | 22 cm |
| Adâncimea anală | 18 cm |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.