Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 157 cm |
| Bust | 72 cm |
| Bust jos | 57 cm |
| Şold | 81 cm |
| Talie | 50 cm |
| Umăr | 33 cm |
| Lungimea brațului | 60 cm |
| Lungimea mâinii | 15 cm |
| Lungimea piciorului | 80 cm |
| Oral | 12 cm |
| vagin | 15 cm |
| Anus | 14 cm |
| Lungimea piciorului | 22 cm |
| Circumferința brațului | 21 cm |
| Greutate netă | 28,6 kg |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.