Descriere
Despre ea
Ați rămas cu cadoul perfect pentru un prieten sau iubit? Dăruiește-le o păpușă sexuală de mărime întreagă. Această păpușă nenorocită va rămâne în memoria lor pentru totdeauna. Magazinul nostru de păpuși de dragoste are cele mai bune păpuși de sex real de vânzare. Puteți merge cu tendința și puteți cumpăra unul.
Femeile au, de asemenea, nevoie de o viață sexuală împlinită, iar păpușile sexuale masculine din viața reală există doar din acest motiv. Păpușile sexuale masculine din viața reală au penisuri de lungimi diferite. Ea poate să aleagă pe cea care o poate mulțumi.
Obținerea de păpuși adulte reale nu ar trebui să depindă numai de preferințele tale sexuale. Ar trebui să luați în considerare durabilitatea. Cele mai bune păpuși sexuale TPE vor rezista mult timp în colecția ta.
Pentru preferințele de culoare, puteți alege păpușile sex feminine negre sau păpușile sexuale tranny. O frumusețe sexuală reală poate fi comandată căutând păpuși sexuale pentru mine pe site. Există și videoclipuri disponibile în scopuri sexuale. Vizionarea videoclipurilor cu păpuși sexuale și sexul în același timp este o combinație excelentă pentru orgasme intense.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 165 cm |
| Bust | 84 cm |
| Talie | 55 cm |
| Şold | 88 cm |
| Umăr | 34 cm |
| Braţ | 55 cm |
| Picior | 89 cm |
| Picior | 19 cm |
| Greutate netă | 36 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
Galeria Păpușilor























































































Recenzii
Nu există recenzii încă.