Descriere
Despre ea
Unul dintre beneficiile păpușii de dragoste pentru adulți este că o poți lua oriunde te duci, în special pe cele gonflabile. O păpușă goală va avea scopul de a vă oferi un orgasm în timpul coitului. Pasarica ii este calda la atingere, iar zona clitorisului are o culoare trezita.
Păpușa noastră sexuală frumoasă vine cu opțiunea de personalizare. Poți alege felul în care arată păpușa ta până la ultimul detaliu. Drăguțul nud de păpușă sexuală din viața reală are găuri de plăcere. Sunt utile în timpul sexului oral și anal.
Fiecare parte a păpușii nud a fost făcută pentru a face plăcere bărbaților. Încearcă să primești o handjob cu o păpușă sexuală și vezi-te palpitant de eliberare. Această păpușă de dragoste adultă te iubește cu răbdare și se simte aproape reală. Noile păpuși sexuale la vânzare vin cu fund, sâni rotunjiți și găuri de plăcere strânse. Cu aceste caracteristici, orgasmele tale vor continua să apară.
În calitate de proprietar de păpuși sexuale, poți să o faci pe păpușa ta adevărată să joace jocuri de îmbrăcăminte. Nu contează ce ținute kinky alegi, ea va avea totuși acel sex-appeal. Până acum, păpușile sexuale realiste au servit oamenilor și au primit o mulțime de recenzii bune. Păpușile de dragoste sunt perfecte pentru a-ți trezi apetitul sexual.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 158 cm |
| Bust | 94 cm |
| Talie | 49 cm |
| Şold | 88 cm |
| Umăr | 32 cm |
| Braţ | 50 cm |
| Picior | 83 cm |
| Picior | 19 cm |
| Greutate netă | 33 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
Galeria Păpușilor





















































































Recenzii
Nu există recenzii încă.