Descriere
Despre ea
Leila este o păpușă japoneză din silicon de înaltă calitate care vă va oferi cu siguranță ore nesfârșite de plăcere în timp ce îi explorați corpul realist, curbele sexy și părțile moi suculente. Prin urmare, această păpușă de dragoste japoneză din silicon îți oferă cea mai bună experiență în timp ce te bucuri de timpul tău sexy cu păpușile fantezie din silicon.
În plus, la fel ca majoritatea păpușilor japoneze de înaltă calitate, de înaltă calitate, Leila are părți cu aspect foarte realist și texturate realiste. Aceasta înseamnă că sânii, șoldurile și fundul Leilei arată și se simt grozav, pe lângă faptul că sunt reglabili pentru a atinge o gamă largă de ipostaze.
Mai mult decât atât, această păpușă asiatică are deschideri vaginale și anale strânse, cu nervuri, pentru a vă asigura de fiecare dată plăcerea supremă. De asemenea, Leila are un nivel de calitate mai mare decât majoritatea păpușilor sexuale japoneze. Aceasta înseamnă că foarte puține păpuși sexuale din silicon se pot compara cu nivelul de texturi și detalii realiste de pe Leila. Prin urmare, sunteți sigur că veți obține cea mai bună experiență.
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 160 cm |
| Sânul | 98 cm |
| Sub sân | 70 cm |
| Talie | 66 cm |
| Şold | 105 cm |
| Lungimea brațului | 64 cm |
| Latimea umerilor | 40 cm |
| Linia gambei | 37 cm |
| Linia coapsei | 56 cm |
| Lungimea piciorului | 74 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 22 cm |
| Adâncimea orală (numai capul moale) | 12 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
| Greutate netă | 46 kg |
Galeria Păpușilor












































































































Recenzii
Nu există recenzii încă.