Descriere
Despre ea
Ai nevoie de păpușa sexuală Samantha Black? Gândește-te cu atenție. Chiar dacă ești căsătorit, poți folosi această păpușă sexuală cu soția ta. Nu aveți nevoie de niciuna dintre păpușile sexuale Amazon, deoarece păpușile sexuale video Alina sunt aici pentru a vă mulțumi acum. Cu ea, nici nu trebuie să-ți dai seama de unde să cumperi păpuși sexuale masculine, pentru că ea știe cum să întrupeze perfect această esență. De asemenea, este perfectă dacă ai folosit păpuși sexuale fără nimeni, deoarece este o păpușă sexuală bardă cu schelet întreg, ca o femeie adevărată. Marca aia care pretinde că este păpuși sexuale wmdoll pe Amazon nu are asta, nu-i așa? Nu numai că această păpușă sexuală stropește pentru a simula orgasmul, dar funcționează bine cu alte păpuși sexuale precum păpușile sexuale Mafalda, așa cum fac toate păpușile sexuale robot Brazzers.
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | Cupa D de 170 cm |
| Umăr | 33 cm |
| Sânul Superior | 84 cm |
| Sânul inferior | 62 cm |
| Talie | 58 cm |
| Şold | 88 cm |
| Circumferința coapsei | 50 cm |
| Circumferinta gambei | 30 cm |
| Lungimea piciorului | 85 cm |
| Lungimea picioarelor | 22 cm |
| Greutate netă | 37,5 kg |
| Adâncimea gurii | Nu este disponibil |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.