Descriere
Despre ea
Aici, citiți despre modul de păpușă sexuală cu iasomie, care este dincolo de orice a fost inventat vreodată, oferă o funcționalitate și opțiuni fără precedent. Acest design divin este pur și simplu măiestrie, fiecare aspect este existența unei siluete pentru meșteri experți care fac acest aspect și senzație cât mai mult posibil. Folosind astfel de instrumente, există numeroase și directe opțiuni de personalizare, cum ar fi forma corpului și nuanța pielii, printre altele, pentru a avea modelul așa cum se dorește. Senzuală – Zoe (doar cu modelele noastre SUV) Această zeiță a curbelor știe exact unde sunt necesare ele în fiecare centimetru al corpului ei, iar zgârietura ei flăcătoare metalică este practic inexistentă. Din fericire, ea vă va face imaginația cea mai nebună să se materializeze în viața reală. Comanda acum propria ta zeiță a sexului pentru $60. 00 Aceasta este o oportunitate pentru tine de a-ți îmbunătăți cu adevărat viața sexuală, care nu trebuie ratată. Pentru a comanda stocuri înainte de a se epuiza, ultimul lucru pe care trebuie să îl recomandați este să vrăjiți stocurile.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 161 cm |
| Mărimea bustului | 28F |
| Bust plin | 83 cm |
| Talie | 50 cm |
| Şold | 89 cm |
| Picior | 21 cm |
| Profunzime orală | 15 cm |
| Adâncimea vaginului | 17 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
| Greutate netă | 35 kg |
Galeria Păpușilor




















































































Recenzii
Nu există recenzii încă.