Descriere
Despre ea
Permiteți-mi să vă prezint păpușa sexuală Malena care a fost realizată cu multe detalii și măsurători. Acest însoțitor de sex cu ochi de păpușă din Japonia de 162 cm asigură satisfacția orgamelor așa cum nu ai mai experimentat până acum. Este proiectat din material TPE, făcându-l să aibă un corp asemănător cu viața, care reproduce toată feminitatea unei doamne. Fața ei este încântătoare, părul strălucitor și pielea netedă și îți va face ochii să izbucnească în momentul în care îți pui privirea asupra ei.
Realista in ceea ce priveste miscarile articulatiilor si pozitiilor, Papusa Sexuala Malena prezinta cuplurilor numeroase alternative pentru timpul administrarii functiilor sexuale. Permiteți-vă să fiți duși la interzis și bucurați-vă de forma supremă de apropiere cu acest ajutor sexual realist. Lasă-o să-și satisfacă pe deplin toate aceste fantezii pe care le ai pentru ea astăzi!
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 167 cm |
| Sânul | 84 cm |
| Sub sân | 67 cm |
| Talie | 55 cm |
| Şold | 90 cm |
| Lungimea brațului | 70 cm |
| Latimea umerilor | 33 cm |
| Linia gambei | 28 cm |
| Linia coapsei | 50 cm |
| Lungimea piciorului | 87 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 23 cm |
| Adâncimea orală (numai capul moale) | 12 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
| Greutate netă | 30,5 kg |
Galeria Păpușilor











Recenzii
Nu există recenzii încă.