Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Marimea corpului | 167 cm cupa J |
| Greutate netă | 41 kg |
| Bust plin | 98 cm |
| Talie | 62 cm |
| Şold | 95 cm |
| Lungimea piciorului | 21 cm |
| Umăr | 34 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anusului | 15 cm |
| Profunzime orală | 12 cm |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.