Descriere
Despre ea
An ass fucking male sex doll has no restrictions during sex. Being totally in charge, talking dirty to the mai waifu sex doll is a perk of owning a personal sex doll.
Learning to please yourself by hitting the right spot everytime will come from constant practice with new robotic dolls.
Do you know that the sex doll fuckable nipples bud up at your touch? They actually do. New sex doll high heels on the high quality sex doll unleashes a new sex crave. Living with an amature husband leaves you unfulfilled sexually and this is when you need the reality kings sex doll present.
It is weird that a Japanese guy marries sex doll. However, sex with a wife sex doll where you can be your best sexual self is enough reason to do that. From the MLP doll sex porn, you will constantly find styles to keep your sex doll bond.
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Marimea corpului | 159 cm |
| Greutate netă | 33 kg |
| Bust plin | 88 cm |
| Sub bust | 67 cm |
| Talie | 63 cm |
| Şold | 100 cm |
| Lungimea piciorului | 23 cm |
| Umăr | 34 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anusului | 15 cm |
| Adâncime orală (cap moale) | 12 cm |
Galeria Păpușilor



























Recenzii
Nu există recenzii încă.