Descriere
Despre ea
Bun venit la jucăriile sexuale masculine care vă vor condimenta plăcerea de sine – Picioare de păpușă masculină. Fabricate numai din cele mai bune materiale, aceste picioare cu aspect minunat se vor ridica la înălțimea oricăruia dintre cele mai vii dintre visele tale sexuale. Fiecare aspect a fost bine gândit și conceput în cel mai mic grad pentru a oferi o senzație autentică a realității.
Simțiți tot felul de sentimente atunci când atingeți aceste picioare de păpuși realiste și treceți mâinile de-a lungul contururilor și suprafeței mușchilor și pielii. Îmbinările lor sunt flexibile și le puteți înclina în orice stil doriți, ceea ce le face versatile.
Savurați revărsarea de realism pur și o plăcere de neegalat cu picioarele de păpușă masculină – este o investiție care va da roade de fiecare dată când vine vorba de satisfacerea dorințelor dumneavoastră.
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 168 cm |
| Bust | 85 cm |
| Sub bust | 65 cm |
| Talie | 58,5 cm |
| Şold | 88 cm |
| Braţ | 64 cm |
| Palmier | 17 cm |
| Umăr | 33 cm |
| Picior | 82 cm |
| Picioarele | 21 cm |
| Greutate netă | 38 kg |
| Adâncimea vaginală | 17 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.