Descriere
Despre ea
Permiteți-mi să vă prezint Samantha – păpușa sexuală japoneză numărul unu pentru adulți din India, care a fost făcută cu un scop principal și anume să vă satisface nevoile și dorințele carnale. Epuizată din stoc și creată de cei mai talentați și profesioniști constructori, această păpușă în mărime naturală, mirositoare, are cele mai naturale elemente. Pielea ei este netedă, iar silueta ei, suculentă și sensibilă la atingere – fiecare centimetru al corpului ei a fost conceput cât se poate de real.
Așteptând cu nerăbdare să creeze cele mai senzuale momente, Samantha, cu o reglare reală pe fiecare parte a corpului, de la culoarea părului până la dimensiunea bustului, vă va permite să vă creați
doamna de vis. Lasa nimfa visurilor tale sa iasa si priveste-o cum reactioneaza la a fi atinsa sau mutata cu atat de usor.
Samantha nu este o păpușă sexuală obișnuită; este o artă care își așteaptă colecționarul la magazinul nostru online de încredere. Deci de ce să aștepți și să-ți întârzii fericirea? Lasă-o pe frumoasa Samantha să te însoțească acum.
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 164 cm |
| Sânul | 81 cm |
| Sub sân | 60 cm |
| Talie | 59 cm |
| Şold | 103 cm |
| Lungimea brațului | 57 cm |
| Latimea umerilor | 38 cm |
| Linia gambei | 34 cm |
| Linia coapsei | 56 cm |
| Lungimea piciorului | 75 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 22 cm |
| Adâncimea orală (numai capul moale) | 12 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
| Greutate netă | 42 kg |
Galeria Păpușilor










Recenzii
Nu există recenzii încă.