Descriere
Despre ea
Introducing the newest addition to our line of lifelike sex dolls: the male mannequin gay sex doll and bbw sex doll with husband. Finely made, and exquisitely created by the Japanese, these dolls are for the serious player who wants to go over the top.
Costumes of male mannequin gay sex doll are designed with muscular structures, perfect measurements, as well as preferences that will make everything that you desire come true. For those who like their sex dolls with a bit more jiggle, there is the bbw sexy doll; with soft plush curves in all the right areas.
But to what extent? This is precisely the peculiarity of this particular pair. The additional feature of having a partner, which brings you many opportunities as you discover new passions with your partner.
The product is made using high quality material that gives the skin texture and feel of a real person; therefore, every affair will feel as if it is with a real person.
No remorse and no shame – feel the orgasm to the core and enjoy the best that life has to offer today; get our male mannequin gay sex doll & bbw s[A4].
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 162 cm |
| Sânul | 94 cm |
| Sub sân | 64 cm |
| Talie | 60 cm |
| Şold | 100 cm |
| Lungimea brațului | 63 cm |
| Latimea umerilor | 39 cm |
| Lungimea piciorului | 81 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 21 cm |
| Adâncimea orală (numai capul moale) | 12 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
| Greutate netă | 38 kg |
Galeria Păpușilor









Recenzii
Nu există recenzii încă.