Opis
O niej
Cechy lalek erotycznych nie mogą być bardziej realne. Prawdziwa cipka lalki ma różowawy kolor, który jest kolorem mokrej pochwy. Jest ciasny i zaciska się wokół penisa podczas próby penetracji. Zabawki erotyczne dla prawdziwych lalek sprawiają, że czerpanie przyjemności z seksu staje się rutyną. Najlepsze jest to, że te lalki miłości są zawsze dostępne.
Japońskie porno z lalkami erotycznymi zawiera lalkę wideo uprawiającą seks oralny z mężczyzną. Tego typu realistyczne filmy porno z lalkami erotycznymi tworzą zrównoważoną atmosferę do seksu. Pieprzone silikonowe lalki erotyczne to nie lada wyczyn. Lalka nie jest śliska i została zaprojektowana z myślą o trwałości.
Prawdziwe lalki, takie jak lalka seksu mamy, mają prawdziwą cipkę lalki. To sprawia, że jej ciało jest bardziej ekscytujące. W dotyku przypomina prawdziwą pochwę kobiety. Lalka-zabawka erotyczna dla mężczyzn przynosi jej grę na sesję. Jej pragnienia mają zapewnić ci satysfakcję seksualną.
Łączenie prawdziwych lalek seksualnych w orgie seksualne lub seks grupowy jest idealne. Pomoże Ci to dobrze poznać swoją lalkę erotyczną. Właściwie nie musisz się martwić, że będziesz agresywny. Ona nie będzie narzekać.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 170 cm |
| Biust | 89cm |
| Talia | 57 cm |
| Biodro | 98 cm |
| Ramię | 36cm |
| Ramię | 51 cm |
| Noga | 80cm |
| Stopa | 20 cm |
| Waga netto | 40 kg |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 17cm |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.