Opis
O niej
Do wyboru jest wiele rozmiarów lalek erotycznych, a jeśli lubisz mniejsze lalki i kobiety, to wiemy, kogo powinieneś dodać do zamówienia lalek erotycznych w tym tygodniu. Jeśli jesteś fanem lalek erotycznych fitness lub lalek z jędrnymi częściami ciała, piersiami i wszystkim, ta realistyczna japońska lalka seksu będzie ci się podobać.
Nazywa się Emma i ma srebrne włosy, ciemne oczy, twarz w kształcie serca i piękne detale wokół nich. Szczegóły są tak dobre, że ledwo uwierzysz, że ta realistyczna silikonowa lalka seksu nie jest człowiekiem.
Jej gładka skóra i szczegółowe ramiona prowadzą do jej słodkich piersi wielkości dłoni, co jest bardzo rzadkie w przypadku większości brytyjskich lalek miłosnych. Była wzorowana na kobiecie z piersiami w kształcie litery C i uważamy, że spodoba ci się ruchanie tak solidnej lalki erotycznej.
Emma jest dostępna na wielu wyprzedażach lalek dla dorosłych, ale nigdy na długo, ponieważ wygląda niesamowicie w swoim różowym koronkowym stroju i ponętnej twarzy. Jeśli szukasz lalek erotycznych dla niej, dla queerowych kobiet i podglądaczy, ta realistyczna lalka miłości tego chce! Ma odłączanego penisa –
Bardzo efektywne.
Możesz zabrać ją do domu i poznać każdy centymetr jej ciała. I nie ma żadnych ograniczeń. Może zacznij od jej szczęśliwych, podskakujących cycków?
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 166 cm |
| Biust | 82cm |
| Talia | 52cm |
| Biodro | 85 cm |
| Waga netto | 33 kg |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 17cm |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.