Opis
O niej
Ze względu na duże zapotrzebowanie na seks u ludzi lalki erotyczne stopniowo stały się najlepiej sprzedającymi się zabawkami w niektórych krajach.
Ruchanie prawdziwej lalki erotycznej jest podobne do ruchania prawdziwej osoby. Jedyna różnica polega na tym, że nie ma komunikacji między tobą a lalką, ale możesz sam ją stworzyć. Możesz jej zdradzić swój najgłębszy sekret i mieć pewność, że nikomu nie powie. Ze względu na osobiste potrzeby i wiele innych osobistych powodów ludzie w końcu przyjęli realistyczne lalki erotyczne i stają się czymś, co można znaleźć w większości miejsc.
Istnieją jednak realistyczne lalki erotyczne, które można zobaczyć w porno. Te prawdziwe lalki oferują obciąganie, a są filmy z prawdziwymi lalkami erotycznymi, w których można je znaleźć. Ruchanie prawdziwej lalki erotycznej ma sposób na rozładowanie napięcia seksualnego i sprawienie, że poczujesz się seksualnie usatysfakcjonowany. Możesz także ubrudzić się w tych lalkach erotycznych i wyczyścić je później.
Lalki erotyczne xxx zostały uznane za coś innego niż zwykłe zabawki. Są teraz postrzegane jako towarzyszki, a nawet ludzie troszczą się o swoje lalki dokładnie tak, jak troszczą się o swoich partnerów.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 166 cm |
| Linia piersi | 88cm |
| Linia talii | 56cm |
| Linia bioder | 90cm |
| Szerokość ramienia | 38 cm |
| Długość ramienia | 66cm |
| Długość nóg | 104 cm |
| Rozmiar stopy | 22cm |
| Linia uda | 46cm |
| Linia łydek | 30cm |
| Waga netto | 39,5 kg |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek



















Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.