Opis
O niej
To jest lalka miłosna POV seks lalka, która jest w pełni wyposażona we wszystkie „bajery”, których można oczekiwać od prawdziwej lalki seksualnej. Dlatego jeśli chcesz zrobić własną futrzaną lalkę seksualną. Ta lalka seksualna re;lics miłość lalka ma dokładnie takie opcje dostosowywania, aby uczynić realistyczną prawdziwą lalkę swoją własną.
Stąd, jak najlepszy przykład lalki seksualnej xvideos. Ta lalka seksualna bimbo wygląda tak bardzo jak prawdziwa, żywa partnerka.
Mooreve, ta lalka seksualna o miseczce p została zbudowana, aby przetrwać. Dzięki połączeniu niezwykle wytrzymałych materiałów TPE klasy medycznej. Ponadto ta lalka seksualna OA Hancock jest lalką seksualną z przegubami kulowymi. Oznacza to, że najbardziej realistyczna lalka seksualna 2021 może zapewnić Ci kilka pozycji seksualnych. Ponadto możesz również cieszyć się seksownymi pozami z tą pluszową lalką seksualną MLP. Dlatego ta pełnowymiarowa prawdziwa lalka jest wspaniałym dodatkiem do Twojej kolekcji zabawek seksualnych.
Wymiary
| Materiał | Pełny silikon |
| Wysokość | 165 cm |
| Biust | 77cm |
| Talia | 64cm |
| Biodro | 83cm |
| Ramię | 48cm |
| Szerokość ramienia | 38 cm |
| Długość nóg | 90cm |
| Długość stopy | 21cm |
| Długość penisa | 15cm |
| Średnica penisa | 3,5 cm |
| Głębokość odbytu | 15cm |
| Waga netto | 36,5 kg |
Galeria lalek











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.