Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 158 cm |
| Linia piersi | 85 cm |
| Linia talii | 53cm |
| Linia bioder | 82cm |
| Szerokość ramienia | 37 cm |
| Długość nóg | 75cm |
| Długość ramienia | 58cm |
| Linia uda | 43cm |
| Linia łydek | 27 cm |
| Rozmiar stopy | 21cm |
| Waga netto | 34 kg |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek




























Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.