Opis
O niej
Ta realistyczna lalka erotyczna Killy ma idealne piersi do gorącego ruchania. Jeśli nic innego w tej realistycznej lalce Cię nie pociąga, to jej idealne cycki. To prawie tak, jakby tej prawdziwej lalce powiększono piersi. Kiedy ta lalka do ruchania jest naga, jej wyprostowane i spiczaste cycki są warte śmierci; kiedy jest ubrana, możesz dostrzec cycki pod ubraniem tej gorącej lalki, zwłaszcza gdy sukienka jest częścią bielizny.
Ta prawdziwa lalka do ruchania nie tylko ma wyprostowany cycek, ale cycek jest równie twardy i miękki w dotyku. Nigdy nie poznasz różnicy między dotykaniem piersi tej realistycznej lalki erotycznej a prawdziwym ludzkim cycem.
Poczucie, jak wygląda słodka i ciepła cipka, jest właśnie powodem, dla którego powinieneś uczynić tę seksowną lalkę swoim partnerem do pieprzenia. Czy wyobrażałeś sobie, jakie to uczucie spuszczać się między cyckami? Dreszczyk, który za tym idzie? Ta lalka celebrytka zapewni Ci doskonałe wrażenia. Jej cycki są jej znaczącym punktem sprzedaży
Może być uroczą lalką lub seks-lalką-celebrytką i nie można jej znaleźć w byle jakim sklepie z lalkami erotycznymi. Powinieneś zrobić ruch, aby uczynić tę lalkę miłości swoją, zanim zabraknie jej w magazynie; Killy nie jest łatwą do zdobycia lalką erotyczną.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 170 cm |
| Pierś | 83cm |
| Talia | 56cm |
| Biodro | 97 cm |
| Długość nóg | 90cm |
| Długość stopy | 21cm |
| Głębokość pochwy | 17cm |
| Głębokość odbytu | 17cm |
| Głębia jamy ustnej | 12cm |
| Waga netto | 40 kg |
Galeria lalek











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.