Opis
O niej
Isabel to silikonowa realistyczna lalka erotyczna ze wszystkimi najwyższej jakości cechami najlepszej silikonowej lalki erotycznej dla Twoich potrzeb. Dlatego Isabel ma bardzo przyjazną dla kieszeni cenę silikonowej lalki, która nie oddaje jakości i wysokiego poziomu szczegółowości, jaki oferuje.
Co więcej, na naszej liście realistycznych silikonowych lalek erotycznych na sprzedaż znajdziesz tylko najlepszej jakości silikonowe lalki erotyczne, które zagwarantują całkowitą satysfakcję. Dlatego Isabel przewyższa oryginalną solidną lalkę pod względem szczegółów, efektów wizualnych i tekstur, czyli wszystkich czynników, które sprawiają, że silikonowa lalka erotyczna jest świetna.
Co więcej, w przypadku Isabel pozbycie się lalek erotycznych będzie najdalszą rzeczą, o której myślisz, ponieważ Isabel jest wykonana z materiałów najwyższej jakości, przy użyciu najnowszych technologii. Oznacza to, że z Isabel otrzymujesz wysokiej jakości, realistyczną i trwałą silikonową lalkę miłości, która zaspokoi Twoje potrzeby i pragnienia.
Wymiary
| Materiał | Pełny silikon |
| Wysokość | 160 cm |
| Pierś | 98 cm |
| Pod Piersiami | 70cm |
| Talia | 66cm |
| Biodro | 105 cm |
| Długość ramienia | 64cm |
| Szerokość ramienia | 40 cm |
| Linia łydek | 37 cm |
| Linia uda | 56cm |
| Długość nóg | 74cm |
| Rozmiar stopy | 22cm |
| Głębokość jamy ustnej (tylko miękka głowa) | 12cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
| Waga netto | 46 kg |
Galeria lalek






























Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.