Opis
O niej
Jeśli podobają Ci się dziewczyny w młodszym wieku, Isa jest lalką VIP dla Ciebie. Najlepsza na rynku lalka dla dorosłych z miękką, realistyczną skórą. Ta hiperrealistyczna lalka sprawia wrażenie prawdziwej. Jej delikatnie różowe usta i delikatne rysy sprawiają, że wygląda jak lalka miłosna, a jej oczy wyglądają, jakby była na skraju łez.
Isa, lalka BDSM, ma na sobie kompletny strój uczennicy, wysokie pończochy, krawat i naszyjnik na szyi oraz kolejny naszyjnik, którego zawieszka wisi pomiędzy jej piersiami z miseczką B. Z miękkimi różowymi sutkami i wąską talią, drobna lalka miłosna ma duży apetyt seksualny i chce, żebyś bawił się i drażnił jej cipkę.
Jako lalka miłości o długości 100 cm, jej realistyczna faktura przypominająca skórę jest wodoodporna, co oznacza, że nadaje się do seksu pod prysznicem, trzymana za stojące stopy. Doświadczony seks, Isa potrafi naśladować i utrzymywać każdą pozycję seksualną, wystarczająco lekką, aby można ją było przesuwać.
Jej cipka lalki różni się od jej tyłka, a jej usta różnią się od obu, dając ci luksusową lalkę erotyczną swoich marzeń, młodą, piękną i uległą.
Wymiary
| Materiał | Głowica silikonowa + korpus TPE |
| Wysokość | 168 cm |
| Pierś | 90cm |
| Talia | 53cm |
| Biodro | 95cm |
| Głębokość pochwy | 17cm |
| Głębokość odbytu | 17cm |
| Waga netto | 35kg |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.