Opis
O niej
A great and well-developed high-end sex doll for people of every age that is actually named as the London Keyes Sex Doll! This life like doll is crafted from the best materials in the market making it the best sex doll that you can get on the market. With its sleek and smooth surface and the curves stretched out all across the body of the phone, every touch is a replication of the actual item. This creation of ours has benefitted from knowledge, research and hard work that has gone into it by our team of professionals to make it a unique and perfect piece of work that is so exquisite to the eyes and easy to handle.
This sex doll is designed from TPE material that provides it with a real-life look while having a fully articulated metal skeleton that allows it to be flexible in the various positions and to able to endure the rigors of constant use. They are still exquisite and are actually designed based on London Keyes, the adult film star, which makes that doll all the more desirable to possess.
When caressing your bond escort, you are about to find out why this sex doll named London Keyes is that special and why so many people like needing excellent sexual encounter without replicating today’s ordinary experiences. It would be a pity not to taste its product, so go and order it now to feel the real pleasure!
Wymiary
| Materiał | Pełny silikon |
| Wysokość | 160 cm |
| Górna klatka piersiowa | 68cm |
| Dolna klatka piersiowa | 56cm |
| Talia | 52cm |
| Biodro | 100cm |
| Ramię | 35cm |
| Długość nóg | 93 cm |
| Udo | 56cm |
| Długość ramienia | 65 cm |
| Podeszwa | 22cm |
| Waga netto | 34 kg |
| Głębia jamy ustnej | 12cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 15cm |
Galeria lalek










Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.