Opis
O niej
Jeśli jesteś dorosłym użytkownikiem lalek erotycznych, wiesz lepiej, niż kupować większość lalek erotycznych w Czarny piątek, ponieważ docierają one postrzępione i używane przez inne strony, ale to, co ci mówiłem, że mamy dostępne lalki erotyczne bishoujomom Twoja przyjemność, w najseksowniejszych rajstopach dla lalek erotycznych, jakie już widzisz. Premia za lalkę erotyczną, jaką zapłacisz za lalkę miłosną, mogła zostać zmniejszona, ale jej jakość zdecydowanie nie. Jeśli zamówisz seks lalkę, Jay, nie skończysz z lalką erotyczną z chłopcem z anime ani jedną z tych lalek płci męskiej z anime, a dostaniesz dokładnie to, co zamówiłeś, bombę z kręconymi włosami.
Może być twoją partnerką w dziedzinie lalek erotycznych, ale uwielbia się podporządkowywać i całkowicie zda się na twoją łaskę. Z księżniczką nad lalką taką jak ona możesz robić wszystko, co chcesz, nowe pozycje seksualne, korzystanie z zabawek lub nowego partnera. Zrobi dokładnie to, co jej każesz i nic więcej. Kto nie lubi uśmiechniętej, uległej lalki miłości?
Ma metalowy szkielet obejmujący całe ciało, który pomaga jej wykonywać ruchy i zwiększa Twoje doznania z nią, więc niezależnie od tego, co masz, tak, może przyjąć tę pozę, abyś czuł się dobrze. Jay jest zdecydowanie topową dziewczyną.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 158 cm |
| Biust | 83cm |
| Talia | 50cm |
| Biodro | 78 cm |
| Długość ramienia | 63cm |
| Stopa | 21cm |
| Waga netto | 34 kg |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek










Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.